1. Pradžia
  2. /
  3. Dalinamės patirtimi

Dalinamės patirtimi

Neįkainojama patirtis

Bendraudami su įvairiais žmonėmis kaskart įsitikiname, kad bene kiekvienas turi vienokį ar kitokį talentą. Vieni gamina fantastiškus Sodus iš šiaudų, kiti antram gyvenimui prikelia tai, ką daugelis pavadintume šiukšlėmis, treti fantastiškai siuva ar, pavyzdžiui, piešia ir tai sugretina su terapija, meditacija.

Visa tai yra tiesiog laikas sau, kurio metu galite išbandyti čia paminėtas veiklas, o taip pat daugiau sužinoti apie pirtį. Pirties įrengimo klausimai, krosnies ypatumai, vantų ruošimas, malkos, procedūroms tinkamiausios gamtos gėrybės – apie tai ir dar daugiau galime Jums mielai papasakoti, pademonstruoti gyvai.

Daug stebuklingų dalykų turime čia pat, tik ne visada juos vertiname, ne visada randame laiko jiems ir labai nustembame, kai trumpam sustoję kasdienybės lėkime suvokiame, kad tie maži mieli dalykai ir yra gyvenimo džiaugsmas. Kviečiame tai patirti ir tuo dalintis su kitais.

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu