Ką dar veikti pirtyje?

Vienas pagrindinių procesų, kurie susiję su pirtimi, yra bendruomenės formavimas. Bendraminčiai pirtyje ne tik dalinasi savo potyriais ar tiesiogmintimis, bet ir užsiima širdžiai mielomis veiklomis. Todėl pirtyje be pagrindinių procedūrų galima užsiimti ir kita prasminga veikla, o jos metu išmokti šį tą naujo, sužinoti įvairių įdomybių.

Rišti vantas, ruošti malkas, o gal kartu pasigaminti ką nors skanaus, degustuoti arbatą, mažos daryklos alų, ypatingą vietinį vyną, mokyits rankdarbių, velti kepures iš vilnos, kurti floristines kompozicijas, organizuoti protų mūšius, žaisti šachmatais, stalo žaidimus, klausytis muzikos, šokti…. Tai tik kelios į galvą atėję idėjos ir veiklos, galimos pirtyje ir šalia jos.

Metas išbandyti ką nors naujo arba grįžti prie užmirštų hobių.

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu