1. Pradžia
  2. /
  3. Garo brolija
  4. /
  5. Gero garo pirčių nuoma – kviečiame į svečius!

Gero garo pirčių nuoma – kviečiame į svečius!

Jei ieškote, kur smagiai ir prasmingai praleisti laiką su draugų kompanija, bendradarbiais ar šeima, mielai kviečiame į pirtį. Net dviejų pirčių nuoma Šakių rajone – tai būdas atrasti pirtį iš naujo, pasimėgauti geru garu ir pirtininko paslaugomis.

 

Dvi pirtys

Griškabūdyje Šakių rajone geru garu džiugina net dvi pirtys. Viena – vadinamoji Šeimos pirtis, kuri turi unikalios konstrukcijos periodinio kūrenimo krosnį. Tokia plytinė krosnis jaukiai sušildo garinę ir užtikrina gerą mikroklimatą. Šiluma pasiskirsto tolygiai, o akmenys garą dovanoja net keletą valandų. Pirtyje patogu atlikti vanojimą, įsitaisyti ant plauto visu ūgiu ir pasimėgauti jaukia šiluma. Pirčių nuoma ir pirtininkas – Jūsų prasminam poilsiui!
Kita pirtis – dūminė. Tai seniausias ir „tikriausias“ pirties tipas. Drąsiai galime teigti, jog šis pirties tipas pamažu atgimsta ir Lietuvoje, nes kaimyninėse šalyse dūminė pirtis jau kurį laiką išgyvena tikrą atgimimą, o jos garas ir mikroklimatas tiesiog užburia ir nepalieka abejingų. Mes pažintį su pirtimi taip pat pradėjome nuo fantastiškos dūminės pirties, o laikui bėgant ir patys įgyvendinome savo svajonę turėti tokią pirtį. Šakių rajone daugiau neteko matyti nieko panašaus, o ir plačiau prieinamas dūminukes Lietuvoje bene galima suskaičiuoti ant rankos pirštų.
Mielai kviečiame į svečius.

 

Grįžtame į pirtį

2020-ųjų rudenį Lietuvoje buvo atkurta šimtametė dūminė pirtis Kernavėje. Tai labai logiškas ir prasmingas žingsnis, nes būtent šiais metais pirtie slankymas buvo pripažintas nematerialaus paveldo vertybe. Mes, lietuviai. Mėgstame ir mylime pirtį tik kai kuriais aspektais buvome nuo to nutolę. Dabar grįžtame prie ištakų, grįžtame prie paprastų, tačiau fantastiškai nuostabių dalykų – grįžtame į pirtį,
Mūsų idėja kviesti į dūminę pirtį taip pat pirmiausiai susijusi su noru šviesti ir priminti žmonėms, kad pirtis gali būti sveika, gali būti prasminga. Tai nėra vieta linksmybėms su alkoholiu, tačiau tai gali būti išties smagus laiko leidimo būdas su draugais, kolegomis, bendraminčiais ar šeimos nariais. Pirtis neįsivaizduojama be pirtininko, tad kviečiame tai atrasti arba reguliariai lankytis klubinėje pirtyje, kur atgimsta ne tik kūnas, bet ir siela.
Pirčių nuoma ir galimybė rinktis pagal savo poreikius – mažesnę Šeimos pirtį pabuvimui su pačiais artimiausiais ar tiesiog porai, šeimai. Beje norime priminti, kad pirmąsis šeštadienis po Rudens lygiadienio paskelbtas Šeimos pirties diena.

Dūminė pirtis – kiek didesnei kompanijai iki 10 asmenų. Bet tiesiog ideali dviems ar keturiems asmenims su pirtiinku. Kviečiame teirautis ir mielai papasakosime plačiau, patarsime ir susitarsime dėl viešnagės.

Meniu