1. Pradžia
  2. /
  3. Klubinė pirtis

Klubinė pirtis

Taip gimsta tradicijos

Klubinė pirtis arba, kaip vadiname mes, “Garo brolija” yra bendraminčių sambūris, besiformuojanti prasminga ir graži tradicija lankytis pirtyje bent kartą per savaitę.

Dūminėje pirtyje vienu metu gali svečiuotis net iki 12 pirties bičiulių. Tai jau “pilna troba”, o itin patogu garu mėgautis 6-8 asmenų grupei. Todėl, jei norite kartu kurti gražią tradiciją reguliariai lankytis pirtyje, tuomet mielai kviečiame išsirinkti Jums patogų laiką.

Labai smagu stebėti, kaip formuojasi naujos pirties tradicijos ir kartu būti svaria to dalimi. Į pirtį dažniausiai skubame po dienos darbų ar kitų kasdienių veiklų, tačiau galima išbandyti ir rytinę pirtį ar pradėti maudynes vidurdienį. Tik reiktų nepamiršti, kad dūminukės paruošimas reikalauja šiek tiek laiko.

Kviečiame prie “Garo brolijos” jungtis ir tuos, kurie neturi kompanijos, tačiau nori pasimėgauti geru garu. Kas žino, gal atrasite naujų bendraminčių ir būtent pirtis taps jus vienijančiu faktoriumi.

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu