Kviečiame į pirtį

Dūminės pirties nuoma Šakių rajone ir malonus kvietimas pasimėgauti geru garu, išbandyti procedūras ir patirti visus blaivios, sveikos ir prasmingos pirties malonumus. Dūminė pirtis su pirtininku kainuoja 240 Eur (iki 8 asm.).

Idealiai tinka 4 ar tik dviese. Kaina 4 asm. – 200 Eur. Dūminė pirtis dviems – 150 Eur (galima nakvynė).

Tiek dūminė pirtis, tiek ir mažesnioji, su periodinio kūrenimo krosnimi, yra puikiai pritaikytos vanojimui, įvairiems kūno šveitimams (pilingams) ir visoms pirties procedūroms. Mes mielai pasirūpinsime, kad prasmingai praleistumėte laiką su šeima ar draugų kompanija, svečiais iš užsienio.

Pirties nuoma ir pirtininkas – Jūsų paslaugoms. O, kad jaustumėtės patogiai tarp užėjimų į pirtį, Jums prireiks šlepečių, rankšluosčio, pirties kepuraitės, chalato. Norime priminti, kad pirtyje visi lygūs ir garinėje smagiausi “rengtis”  taip, kaip mus sukūrė gamta. Bet svarbiausia – gera vidinė savijauta, tad tiesiog kviečiame jaustis patogiai.

Eidami į barą bokalui alaus ar stiklui kito mėgstamo gėrimo turbūt nesinešate vantų, tad siūlome ir pirtele mėgautis be alkoholio. Viskam yra sava  vieta ir laikas. Dabar – pats geriausias laikas pirčiai!

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu