1. Pradžia
  2. /
  3. Garo brolija
  4. /
  5. SPA centras pavadinimu Dūminė pirtis

SPA centras pavadinimu Dūminė pirtis

Jei ieškote SPA procedūrų, dūminė pirtis yra nuostabi vieta pajusti šį tą naujo, atgauti jėgas, skirti laiko tik sau. SPA ir pirtis? Išbandykite!

Kas tos SPA procedūros?

Man labai ilgą laiką SPA siejosi tik su tomis išdailintomis ir plytelėmis išklotomis erdvėmis, kur išties smagu ilsėtis, tačiau, kur niekada nesijaučiau patogiai. Aišku, kad tai asmeninė patirtis, o nuostabaių SPA centrų galima rasti visame pasaulyje. Man pats nuostabiausias – dūminė pirtis. Vieta, kurioje susiduria visos pasaulio stichijos, o vanduo čia turi ypatingą reikšmę, nes gali nutikti ir taip, jog garinėje jis “išgyvena” visas įmanomas savo būsenas. Su vandeniu galime sutikti pirties svečius, jis būtinas išgauti garą, o ir po pirties tai vienas nuostabiausių palydovų. Štai Jums ir SPA procedūros pirtyje – sveikata (ir laimė) vandens pagalba.

SPA procedūros pirtyje

Svečius galima sutikti ne tik stiklu vandens, bet ir procedūra, kuri dar priepirtyje padės nusiraminti už nugaros palikti visus dienos rūpesčius. Šilto vandens vonelė su gamtos dovanotais kvapais – tikra atgaiva nuvargusioms pėdoms ir svetingumo ženklas, įžanga į pirties procedūras dar neįžengus į garinę.

Pirmo garo ritualas – tai simbolis, būdas dalintis, palinkėti arba paprašyti. Su vandens ir įkaitusių akmenų susilietimu prasideda geros pirties malonumas. Tebūnie taip!

Patarimai, kaip SPA procedūros pirtyje tampa atradimu

  • Susimaišykite norimo šiltumo vandenį. Taip, tai labai paprastas veiksmas, o bene paprasčiausia yra tiesiog atsisukti čiaupą ir taip susireguliuoti norimą vandens temperatūrą. Siūlome šiek tik grįžti į pirmykščius laikus ir maišyti šiltą vandenį su šaltu, jį taupyti, o procedūroms jį pateikti tokį, kokio labiausiai nori jūsų svečiai.
  • Turėkite patogius indus. Kiekvienas pirtininkas patvirtins, jog pirtyje labai svarbu turėti indus, kurie turi aiškią paskirtį, yra patogūs ir patikimi. Specialių receptų nėra, kiekvienas pasirenka pagal save, tačiau, pavyzdžiui, SPA procedūroms pirtyje pravartu turėti tokį indą, kurio pagalba galima prausti svečius.
  • Prauskite vieni kitus. Taip, tiesiog gulintį žmogų nuprauskite pildami ant jo maloniai šiltą vandenį. Kaip kempinę galima panaudoti vantą. Veiksmą atlikite lėtai ir leiskite žmogui pasimėgauti tuo pirmapradžiu tekančio vandens džiaugsmu.

Tebūnie taip. Tebūnie pirtis.

Summary
Meniu