1. Pradžia
  2. /
  3. Šventės pirtyje

Šventės pirtyje

Pirtis yra švetė!

Pirties mylėtojai vienbalsiai pripažins, kad gera pirtis yra tikra šventė. Tačiau nuo gilios senovės įprasta, kad prasmingus ir ne tik individui, bet ir bendruomenei svarbius įvykius, žmonės minėdavo pirtyje.

Simboliai, ritualų užuomazgos ir pojūčiai, kurie vis dažniau nepelnytai kasdienybėje lieka mums už nugaros – visa tai puikiai dera pirtyje.

Jei ieškote ypatingos vietos savo šventei, mielai kviečiame į svečius. Draugiškai primename, kad pirties proceso metu nevalia vartoti jokių svaigalų, tačiau užtikriname, kad apie tai net nekils minčių. Tai viena iš labai geros pirties savybių, tad kviečiame tuo įsitikinti ir švęsti ypatingai!

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu