1. Pradžia
  2. /
  3. Garo brolija
  4. /
  5. Vilnos gaminiai – neatsiejamas pirties akcentas

Vilnos gaminiai – neatsiejamas pirties akcentas

Vilnos gaminiai ir pirtis yra tarsi bičiuliai, kurie draugauja nuo neatmenamų laikų. Vilnonės pirties kepurės, pledai, įvairūs užtiesalai ar kiti aksesuarai, kuriuos mums dovanoja avelės, yra nepamainomi tiek garinėje, tiek priepirtyje.

Vilnos gaminiai plačiai panaudojami ne tik kasdien, bet ir labai efektyviai pritaikomi pirtyje. Labai tikėtina, kad Jūsų turima pirties kepurė yra iš vilnos. Tai puikus sprendimas, padedantis apsaugoti plaukus bei galvą nuo perkaitimo. Natūrali avies vilna gali būti įvairiai spalvinama ir vilnonės kepurės, pirtininko pirštinės ar kiti aksesuarai gali būti ne tik praktiški, bet ir stilingi. Tokie gaminiai turi specifinį kvapą, bet jis tikrai nėra atgrasantis, o kartu su maloniais pirties kvapais yra netgi žavus. Skonio reikalas, bet vilnonė kepurė yra puikus pasirinkimas. Kur dar pirtyje galima rasti vilnos?

Vilnos panaudojimo būdai

Kalbėdami apie mobilias pirtis minėjome ypatingą vilnonę pirtį, tad nepamirškite, kad vilnutė gali ne tik apglėbti Jus, bet ir suformuoti sienas išties fantastiškus pojūčius dovanojančiai pirčiai. Minėdami pirties sienų ar lubų konstrukcijas turime omenyje vilnos veltinį. O, pavyzdžiui, vilnos audinys nuostabiai panaudojamas pledams ar kito tipo paklotams siūti.

Vilnonių veltinių išbandyti dar neteko garbės, bet yra tekę matyti, kad bičiuliai pirtininkai nešioja išties žavius ir galimai labai praktiškus. Dar vienas vilnonis gaminys, kurį turbūt retas kuris esate dėvėjęs pirtyje, yra liemenė. Garinėje ji gali būti naudojama vanojimo metu, o nepamainoma ji yra per karst nuo karto suorganizuojamą vadinamąjį “ekstrymą”, kai visi norintys įsitaiso ant plautų, pilama itin daug garo (žinoma, jog paisoma visų saugumo reikalavimų, blaivaus proto) ir tada pirtininkas su specialia “vėliava” vaiko garą, kuris leidžiasi ant neeilinio karščio ištroškusių kūnelių. Galvas dengia kepurės, veidus ar kitas kūno dalis – vantos. O štai pirtininkui, ,kuriam tenka darbuotis tame gare, puikiai gelbsti būtent vilnonė liemenė. Nebandykite to namuose, bet, jei knieti, kviečiame į dūminę pas mus.

Ką renkamės mes?

Visada norisi pasidalinti geriausiai patarimais. aišku, kad tai labai subjektyvu, bet pirties reikaluose esame daugiau nei dešimtmetį, tad ir produkciją, susijusią su visą pirties kultūra, kiek pažįstame. Jokia paslaptis, kad esame Vilnutės fanai, nes šie kepurių gamintojai buvo bene pirmieji, kurių produkcija pasiteisino pirtyje. Puikiai atlieka savo apsauginę funkciją, o kepurių raštai ir formos garantuoja tikrą komplimentų pliūpsnį. Žavu, bet svarbiausia – labai praktiška. Be kepurės dar esame įsigiję ir vilnonę kumštinę pirštinę, kuri puikiai pasitarnauja tam, kuris pilsto garą.

Visai nauji, bet fantastiškai beprotiškai mieli  – vilnoniai pledai. Namuose apsikloję sėdime per šalčius, tokiomis šiltomis dovanomis apdalinome močiutes, tetas ir draugus. Vilnos audinys nepriekaištingos kokybės, šiltas, ekologiškas, o ir dizainas džiugina. Nuo kačių iki briedžių ar taip mylimų šunų. Labai smagi idėja pasirodė pledas su natomis, o prie gaminio pridėtame lapelyje galima nuskaityti QR kodą ir išmaniajame telefone čia pat pasigirsta ta melodija, kuri matoma ant pledo. Puiki idėja ir pridėtinė vertė. Tai svarbu – tiek veliant vilną, tiek lankantis pirtyje.

Meniu