Pirties šeiminkas Arūnas

Pirties kultūra Arūnas susidomėjo prieš daugiau nei 15 metų. Kartu su sūnumi Ignu anuomet jis nusprendė nenaudojamame pastate įsirengti pirtį. Jau tada jautė, kad reikia daryti kiek kitaip, nei įprasta buvo pamatyti ir pajusti šiame krašte. Todėl nors viską statė savo rankomis, tačiau žinių sėmėsi iš pačių žymiausių, daugiausiai žinių ir patirties turinčių šalie pirtininkų. Baltoji pirtis buvo tam tikras pasiruošimas, nes dabar Arūnas visus kviečia į prieš penkerius metus pastatytą unikalią dūminę pirtį.

Dūminė pirtis arba “dūminukė” yra tas pirties pradas, kur išties susiduria visos stichijos, kur jauku, šilta ir net šiek tiek paslaptinga. Galima išgirsti daugybę mitų ir klaidinančių vertinimų apie dūminę pirtį, o pats geriausias būdas juos sugriauti yra apsilankymas šioje unikalioje vietoje, kur visi lygūs, kur praleistas laikas neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę ir bent trumpam galima saugiai pasislėpti nuo rutinos, pailsėti ir įgauti naujų jėgų.

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Aušra

Pirtininkė

Ji pirtyje praleidžia itin daug laiko, o tai tikra dovana tiems, kas apsilanko Aušros pirties seansuose. Burtininkė – ne kitaip.

Edvinas

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unique

Smoke Sauna

Cozy

Family Sauna

Our

Recommendations

Menü