Pirties šeiminkas Arūnas

Pirties kultūra Arūnas susidomėjo prieš daugiau nei 11 metų. Kartu su sūnumi Ignu anuomet jis nusprendė nenaudojamame pastate įsirengti pirtį. Jau tada jautė, kad reikia daryti kiek kitaip, nei įprasta buvo pamatyti ir pajusti šiame krašte. Todėl, nors viską statė savo rankomis, tačiau žinių sėmėsi iš daugiausiai patirties turinčių šalie pirtininkų. Pirtininkai ir jų paslaugos yra neatsiejama pirties dalis. Baltoji pirtis buvo tam tikra repeticija, nes dabar Arūnas visus kviečia į prieš penkerius metus pastatytą unikalią dūminę pirtį.

Dūminė pirtis arba “dūminukė” yra tas pirties pradas, kur išties susiduria visos stichijos, kur jauku, šilta ir net šiek tiek paslaptinga. Galima išgirsti daugybę mitų ir klaidinančių vertinimų apie dūminę pirtį, o pats geriausias būdas juos sugriauti yra apsilankymas šioje unikalioje vietoje. Pirtininkai ir jų paslaugos leidžia pajusti, kad čia visi lygūs, praleistas laikas neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę ir bent trumpam galima saugiai pasislėpti nuo rutinos, pailsėti ir įgauti naujų jėgų.

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu