Malonu ir visada smagu sugrįžti. Labai rekomenduoju visiems pirties mylėtojams, o ypač tiems, kam dūminė pirtis yra dar nepažinta sritis. Ji užburia.

Andrius

Pirties svečias

Dūminė pirtis man buvo tikras atradimas. Iki tol vis sakydavau, kad man pirtyje per karšta, kad ten galiu pabūti tik labai trumpai. Bet čia galima leisti valandų valandas. Nuostabi vieta.

Lina

Pirties viešnia

Keliavau po tolimąją Rusiją, ten prie Baikalo vis atsimindavau jūsų pirtį. Turėjau garbės apsilankyti vietinėse pirtyse, pasišildyti ir vis mitnimis grįždavau į Dūminukę.

Tikiuosi grįžti ir tikrovėje.

Kęstutis

Pirties svečias

Galima drąsiai sakyti ir neklysti, kad esame ‘betono’ vaikai.. Ir kaime būdavom gana retai, bet tie buvimai ir prisiminimai tokie gilūs, įaugę į kraują ir sapnus.. Pabuvom Dūminukėj kaip sapne ar pasakoje.. Apvalėm nenaujus kūnus ir pavargusias sielas:) Varysim dar!

Rūta ir Aleksandras

Patenkinti giminaičiai

Tikriausiai viskas visada turi prasidėti nuo bendravimo. Šaunūs ir nuoširdūs šeimininkai maloniai moka priimti ir susipažinti. Apsilankymas tiek Dūminukėje viršijo lūkesčius. Kas mėgsta gerą garą – rekomenduoju apsilankyti pas gerb. Arūno pirtukėje. Ačiū.

Valentas

Patenkintas svečias

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu