Mūsų pirtys Griškabūdyje kviečia pasimėgauti geru garu. Štai dūminė pirtis Zanavykų krašte, o ir visoje Lietuvoje yra tikra retenybė. Vieni jos baiminasi, nes neva tai joje galima išsitepti suodžiais, kiti – nes ji pilna dūmų. Įdomu pastebėti, kad nei vienas iš šių nuogąstavimų nėra susijęs su dūmine pirtimi ir potyriais, kurie žavi čia apsilankančius. Maloniai kviečiame tuo įsitikinti.

Kita pirtelė – kiek mažesnė, su periodinio kūrenimo krosnimi. Dedant plytą prie plytos, mokantis iš savų klaidų ir siekiant ypatingo mikroklimato buvo sukurta jauki erdvė, kurią dar galima pavadinti Šeimos pirtimi.

Galėčiau čia būti visą parą. Kvepia kaip pas močiutę kaime, apglėbia aksominis garas. Taip tikriausiai jaučiasi tik ką gimę žmonės.

 Vytautas – Pirties svečias

Abi pirtys Griškabūdyje, į kurias mielai kviečiame, puikiai pritaikytos vanojimui, įvairiems kūno šveitimams (pilingams) ir visoms procedūroms, leidžiančioms pajusti ir suprasti, ką nuo seno vadiname lietuvišku svetingumu.

Dažnai klausiama, ar visi gali eiti į pirtį. Nuo senovės žinomas toks posakis, jog, jei gali ateiti iki pirties, gali į  ją ir eiti.

Arūnas Šalnaitis – Pirties šeimininkas

Dūminukėje vienu metu patogiai ant gultų gali įsitaisyti net 10 svečių. Vienu metu čia išvanojami 3 žmonės. Sodraus garo užtenka išsivanoti net 10 svečių. Šeimos pirtelėje itin patogu 2-4 gero garo mylėtojams. Periodinio veikimo krosnis taip pat padeda sukurti ypatingą mikroklimatą, norimą garo stiprumą. Kviečiame pasimėgauti tiek “klubinių”, tiek ir užsakomųjų kūrenimų metu.

 

0
Tiek mielų svečių jau pasimėgavo garu mūsų pirtyse
0
Tiek kartų jau iškūrenta mūsų Dūminukė
150
Tiek vantų surišame kasmet pirties malonumams

"Jei norite pradėti pažinti dūminę pirtį, ją reikia iškūrenti bent šimtą kartų"

– Suomių išmintis

Pirtininkai

Bėgant laikui pirtininko vaidmuo pirtyje kito, o šiandien galima rasti įvairių apibrėžimų ir bendrą sutarimą, jog pirtis be pirtininko sunkiai įsivaizduojama. Tebūnie taip!

Paslaugos

Pirtyje derėtų ne tik prašyti, bet ir duoti. Klausti, drąsiai prašyti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti akimirka. Tai procesas, o mes mielai pasirūpinsime tuo, jog jis paliktų neišdildomus prisiminimus.

Atsiliepimai

Lankantis labai geroje pirtyje kaskart galima pajusti ir atrasti šį tą naujo, mielo kūnui ir dvasiai. Mums itin svarbu, kaip jaučiasi kiekvienas svečias. Dėkojame visiems už pasidalinimą savo patirtimi.

Garo brolija

Rekomendacijos vykstantiems iš Kauno

Komentarų: 0
  Dūminė pirtis yra puikus turiningo savaitgalio su šeima ar draugais akcentas. Pekliui į pirtį galima nuveikti smagių dalykų, tad keli patarimai ir rekomendacijos Jums.   Išbandytas maršrutas Nors svečių…

Skanaujam pirties krosnis: Harvia Forte

Komentarų: 0
  Labai banalus, bet iki pat dūšios gelmių teisingas posakis yra tas, jog pirties krosnis yra pirties širdis. Šį kartą ji elektrinė Harvia Forte su žadeitu. Potyriai ir kelios mintys.…

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu