Mūsų pirtys Griškabūdyje kviečia pasimėgauti geru garu. Štai dūminė pirtis Zanavykų krašte, o ir visoje Lietuvoje yra tikra retenybė. Vieni jos baiminasi, nes neva tai joje galima išsitepti suodžiais, kiti – nes ji pilna dūmų. Įdomu pastebėti, kad nei vienas iš šių nuogąstavimų nėra susijęs su dūmine pirtimi ir potyriais, kurie žavi čia apsilankančius. Maloniai kviečiame tuo įsitikinti.

Kita pirtelė – kiek mažesnė, su periodinio kūrenimo krosnimi. Dedant plytą prie plytos, mokantis iš savų klaidų ir siekiant ypatingo mikroklimato buvo sukurta jauki erdvė, kurią dar galima pavadinti Šeimos pirtimi.

Galėčiau čia būti visą parą. Kvepia kaip pas močiutę kaime, apglėbia aksominis garas. Taip tikriausiai jaučiasi tik ką gimę žmonės.

 Vytautas – Pirties svečias

Abi pirtys Griškabūdyje, į kurias mielai kviečiame, puikiai pritaikytos vanojimui, įvairiems kūno šveitimams (pilingams) ir visoms procedūroms, leidžiančioms pajusti ir suprasti, ką nuo seno vadiname lietuvišku svetingumu.

Dažnai klausiama, ar visi gali eiti į pirtį. Nuo senovės žinomas toks posakis, jog, jei gali ateiti iki pirties, gali į  ją ir eiti.

Arūnas Šalnaitis – Pirties šeimininkas

Dūminukėje vienu metu patogiai ant gultų gali įsitaisyti net 10 svečių. Vienu metu čia išvanojami 3 žmonės. Sodraus garo užtenka išsivanoti net 10 svečių. Šeimos pirtelėje itin patogu 2-4 gero garo mylėtojams. Periodinio veikimo krosnis taip pat padeda sukurti ypatingą mikroklimatą, norimą garo stiprumą. Kviečiame pasimėgauti tiek “klubinių”, tiek ir užsakomųjų kūrenimų metu.

 

0
Tiek mielų svečių jau pasimėgavo garu mūsų pirtyse
0
Tiek kartų jau iškūrenta mūsų Dūminukė
150
Tiek vantų surišame kasmet pirties malonumams

"Jei norite pradėti pažinti dūminę pirtį, ją reikia iškūrenti bent šimtą kartų"

– Suomių išmintis

Pirtininkai

Bėgant laikui pirtininko vaidmuo pirtyje kito, o šiandien galima rasti įvairių apibrėžimų ir bendrą sutarimą, jog pirtis be pirtininko sunkiai įsivaizduojama. Tebūnie taip!

Paslaugos

Pirtyje derėtų ne tik prašyti, bet ir duoti. Klausti, drąsiai prašyti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti akimirka. Tai procesas, o mes mielai pasirūpinsime tuo, jog jis paliktų neišdildomus prisiminimus.

Atsiliepimai

Lankantis labai geroje pirtyje kaskart galima pajusti ir atrasti šį tą naujo, mielo kūnui ir dvasiai. Mums itin svarbu, kaip jaučiasi kiekvienas svečias. Dėkojame visiems už pasidalinimą savo patirtimi.

Garo brolija

Muzika ir dūminė pirtis - rekomendacijos

Gali mane vadinti muzika

Komentarų: 0
Mintyse sukirbėjo vienos mylimos dainos žodžiai, kuriuos taria atlikėja Giedrė. Muzika kaip ir pirtis yra vienas iš gyvenimo stebuklų. Gal dėl paprastumo, gal dėl gilumo, tikrumo. Kelios mintys apie tai.…

Dūminė pirtis – smagus rūpestis

Komentarų: 0
Dūminė pirtis išties gali būti pavadinta klasikine. Tačiau geriausia neklijuoti jokių etikečių, o patiems patirti Dūminukės malonumus.   Kai laikas atsipūsti Ypatingą 2021-ųjų žiemą, kai lauke spaudė šaltukas, dūminė pirtis…

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu