1. Pradžia
  2. /
  3. Pirtininko paslaugos

Pirtininko paslaugos

Tebūnie taip!

Tai žodžiai paprastai lydintys nuo akmenų su trenksmu ir kartu jaukia ramybe kylantį pirmąjį garą. Būtent pirtininkas yra tas asmuo, kuris subtiliai reguliuoja pirtyje vykstančius procesus, rūpinasi garu ir kartu kiekvienu garinės svečiu.

Norėtųsi tiek sau, tiek ir kitiems palinkėti, kad ši pareigybė būtų dvasinė būsena, o ne kažkoks statusas, nukaišytas neaiškios kilmės diplomais, filosofijomis ar formulėmis.

Įdomu pastebėti tai, kad pirtininko vaidmuo bet kuriai pirčiai įneša kitoniškumo, o jos svečiams malonaus žavesio, naujų potyrių ir to nuoširdaus tvirtinimo, kad čia kitaip, čia tikra.

Taigi mielai pasidalinsime savo gebėjimais pirtyje, pasirūpinsime, kad Jums būtų jauku, miela. Jei tik pageidausite, suteiksime žinių, apkabinsime ne tik dėmesiu, bet ir rankomis kartu su nuoširdžiais ir gražiais palinkėjimais. Tebūnie taip!

Ignas

Pirties bičiulis

Vienas iš šios idėjos autorių ir vienas jauniausių pirtininkų, prieš 12 metų pradėjusių domėtis lietuviška pirtimi ir jos kultūra.

Lina

Pirties bičiulė

Lina būtent Griškabūdyje iš naujo atrado pirtį. Jei ieškote argumentų, kodėl verta išbandyti dūminukę, klauskite Linos.

Giedrius

Pirties meistras

Kviečiu trumpam nutolti nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – tai nėra ego, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to.

Andrius

Pirtininkas

Tikras bičiulis, nes Edvinas savyje talpina visas geriausias šio gražaus lietuviško žodžio savybes. Ir mielai tuo dalinasi pirtyje.

Unikali

DŪMINĖ PIRTIS

Jauki

ŠEIMOS PIRTIS

Mūsų

REKOMENDACIJOS

Meniu