Džiugią pažintį su pirties kultūra pradėjome dar 2009 metais. Šeimos pirtis buvo pačių įrengta nenaudojamame sodybos pastate. Per visą šį laiką keitėsi ne tik garinės plotas, bet ir pati svarbiausia pirties dalis – krosnis. Nuo metalu alsuojančios “buržuikės” iki plytinės periodinio kūrenimo krosnies, pastatytos remiantis kvalifikuotų meistrų, pirtininkų patarimais bei savo patirtimi.

Mūrinė pirties krosnis vertinama dėl keetos svarbių aspektų, o mes galime nuoširdžiai patvirtinti, jog krosnis ne veltui vadinama pirties širdimi.

Jūs esate gerieji pirties šamanai. Pabuvęs čia iškart supratau, kad iki šiol nesu buvęs tikroje pirtyje.

 Virgis – Pirties svečias

Mikroklimatas, kurį pavyko suformuoti priklauso ne tik nuo krosnies, bet ir nuo ventiliacijos, detalių, kurios yra msų išjaustos ir išpuoselėtos, leidžiančios pasimėgauti geru garu.

Sako, kad pirtys būna dviejų tipų. Geros arba labai geros. Galiu tai patvirtinti, o kokia mūsiškė? Kviečiu išbandyti.

Arūnas Šalnaitis – Pirties šeimininkas

Šią pirtį vadiname Šeimos pirtimi, nes ji jauki, o būtent nuo jos ir prasidėjo mūsų šeimos pažintis su labai gera pirtimi. Džiaugiamės visu gėriu galėdami pasidlainti ir su svečiais, vertinančiais lengvą garą, tikrą malonumą ir gerą savijautą suteikiančias pirties procedūras. Maloniai kviečiame į svečius

 

0
Tiek metų buvo keičiama ir tobulinama ši pirtis.
0
Laipsnių pagal Celsijų pakanka puikiam mikroklimatui.
0
Labai geras pirtis esame aplankę Lietuvoje.

"Žmogus pirtyje jaučiasi saugiai, kaip motinos įsčiose."

– Garbus Lietuvos pirties tyrinėtojas Stasys Daunys

Pirtininkai

Bėgant laikui pirtininko vaidmuo pirtyje kito, o šiandien galima rasti įvairių apibrėžimų ir bendrą sutarimą, jog pirtis be pirtininko sunkiai įsivaizdujama. Tebūnie taip!

Paslaugos

Pirtyje derėtų ne tik prašyti, bet ir duoti. Klausti, drąsiai prašyti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti akimirka. Tai procesas, o mes mielai pasirūpinsime tuo, jog jis paliktų neišdildomus prisiminimus.

Atsiliepimai

Lankantis labai geroje pirtyje kaskart galima pajusti ir atrasti šį tą naujo, mielo kūnui ir dvasiai. Mums itin svarbu, kaip jaučiasi kiekvienas svečias. Dėkojame visiems už pasidalinimą savo patirtimi.

Garo brolija

Rekomendacijos vykstantiems iš Kauno

Komentarų: 0
  Dūminė pirtis yra puikus turiningo savaitgalio su šeima ar draugais akcentas. Pekliui į pirtį galima nuveikti smagių dalykų, tad keli patarimai ir rekomendacijos Jums.   Išbandytas maršrutas Nors svečių…

Skanaujam pirties krosnis: Harvia Forte

Komentarų: 0
  Labai banalus, bet iki pat dūšios gelmių teisingas posakis yra tas, jog pirties krosnis yra pirties širdis. Šį kartą ji elektrinė Harvia Forte su žadeitu. Potyriai ir kelios mintys.…

Unikali

Dūminė pirtis

Jauki

Šeimos pirtis

Mūsų

Rekomendacijos

Meniu